HACKING: Jak przechwytywać i monitorować dane w sieci?

Poznaj monitor Wireshark w praktyce. Naucz się podsłuchiwać i monitorować dane, które są przesyłane w ramach sieci.
Instructed by: IT Security | Etyczny Hacking | Subject: IT & Software, Network & Security

HACKING: Jak przechwytywać i monitorować dane w sieci?

About This Course

Przedstawiamy Ci jeden z modułów szkolenia CISS (Certyfikowany Specjalista IT Security), który dotyczy przechwytywania i monitorowania informacji w sieciach komputerowych.

W trakcie godzinnego szkolenia nauczysz się podstaw obsługi monitora Wireshark, który jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy specjalisty bezpieczeństwa IT. Będziesz zaskoczony, jak wiele informacji możesz przechwycić i odczytać.

Take This Course

Instructor

Instructor   IT Security | Etyczny Hacking

Prowadzimy kompleksowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa IT i etycznego hackingu. W naszych szkoleniach wideo biorą udział zarówno informatycy z największych polskich firm i instytucji, jak i pojedynczy audytorzy IT.

Na całym świecie w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 30.000 osób. W gronie polskich klientów znalazły się największe polskie instytucje, jak: Instytut Pamięci Narodowej, NFZ, KZGW, PKP Intercity, Kancelaria Prezydenta RP oraz liczne korporacje, jak: Bank ING, Grupa Azoty, Bricoman, Praktiker i kilka tysięcy innych podmiotów, które zdecydowały się podnieść poziom bezpieczeństwa w firmie.


Course Info

HACKING: Jak przechwytywać i monitorować dane w sieci? HACKING: Jak przechwytywać i monitorować dane w sieci? Reviewed by Acamig Courses on September 27, 2018 Rating: 5
Powered by Blogger.